Зламалося і треба ремонтувати? Є цікавіший  варіант

Як працює звичайна схема ремонту будь-якої техніки? Зламався телефон, ви його будете приносити в сервіс-центр, там роблять діагностику, потім змінюється якась запчастина, відремонтований пристрій ви отримуєте назад. Якщо поломка була серйозна, то нерідко в сервіс доведеться повернутися, так як з'ясується що полагодили не все, а гарантію давали тільки на виконані роботи і знову очікування і знову гроші ...

В якихось складних випадках вартість ремонту взагалі перевищує розумну межу доцільності і виходить, що аналогічний справний б / у апарат можна купити дешевше, ніж відремонтувати цей. І залишається його тільки утилізувати або здати на запчастини, і то, якщо там залишилися якісні цінні компоненти з точки зору сервіс-центру. Так було і так буде, але у випадку з технікою Apple є і альтернативне рішення - авторизований обмін пристрою в зборі. Послуга неймовірно проста по суті і дуже приваблива для клієнта: ви здаєте свій розбитий / втоплений  айфон / Айпад / айпод в сервісний центр Apple і через 3-5 робочих днів отримуєте натомість абсолютно новий пристрій. Така послуга з самого початку діяла у Apple в інших країнах, але тільки останнім часом стала доступна в Україні. У нашого авторизованого сервісного центру є договір з Apple на проведення робіт і постачання запчастин, в разі катастрофічних пошкоджень ремонт здійснюється шляхом заміни запчастини "айфон в зборі", із зобов'язанням повернути несправний пристрій назад в Apple.

Приходьте до нас в Apple City за адресами вказаними на сторінці, або ж телефонуйте за номерами і ми проконсультуємо вас з цього питання.